Ceník a další informace

         Všechny ceny zahrnují nejen samotné focení, ale také následnou editaci fotografií.

Doporučuji uskutečnit všechna focení nejlépe při západovém slunci (během jara a léta kolem 19h. a na podzim a v zimě kolem 14h.)

Focení je možné uskutečnit jak venku, tak třeba v pohodlí Vašeho domova.

Ceny se mohou měnit dle Vašich skutečných požadavků.
Napište mi a já se s Vámi ráda domluvím.
↓ 

Svatební a jiná reportážní focení

 6000 - 16000 Kč

Párové, těhotenské, portrétní, rodinné focení

 od 2000 Kč

Svatební a jiná reportážní focení

Předsvatební schůzka, 100-500 fotografií v digitální podobě v osobní online galerii a 20-70 tištěných v krabičce, možnost 10% slevy na fotoknihu a další tisk u https://www.kvalitnifotky.cz.

Předsvatební focení dle dohody.

U svateb nejraději zachycuji momentky a pravé pocity, které novomanžele celý den provází. Nefotím strojené portréty a snažím se zapadnout tak, abyste nebyli focením rušeni.
 

Fotím různé časové úseky dle Vaší potřeby (3 - 10 hodin). Cena a počet fotografií dle časového úseku.

Párové, těhotenské, portrétní a rodinné focení 

15 fotografií  2000,- (každá další fotografie 140,-)

35 fotografií 3300,- (každá další fotografie 140,-)

50 fotografií 5000,- (každá další fotografie 140,-)

45-60 minut focení, výsledné fotografie dostanete v online galerii,  (sleva 10% u www.kvalitnifotky.cz na tisk fotografií apod.)

Možnost focení v přírodě nebo u Vás doma.

Doprava (mimo Zlínský kraj)

6 Kč/km

Neupravené fotografie v RAW NEPOSKYTUJI.

Na fotografie se vztahují autorská práva fotografa, který je může použít ke své vlastní prezentaci. Klienti mohou fotografie používat k nekomerčním účelům bez jakýchkoli dalších ořezů a úprav s označením autora - fotografa. 
Fotograf si vyhrazuje právo ke zveřejnění fotografií na svých webových stránkách. Pokud si klient nepřeje, aby byly fotografie zveřejněny, musí o tom fotografa informovat nejpozději při focení.
V případě ztráty dat před předáním zhotoveného díla bude dle dohody se zákazníkem vrácena celá částka, která byla uhrazena, včetně rezervačního poplatku, nebo bude po vzájemné domluvě v novém termínu provedeno náhradní fotografování. Ke ztrátě dat (selhání techniky) může dojít pouze v extrémním případě - selhání harddisku, paměťových karet, pokud není možné ani odbornou firmou data zachránit.

Objednání na focení
--> www.photosofhappiness.cz/kontakt/
Objednáním potvrzujete, že jste se seznámili s obchodními podmínkami, stylem mých fotografií i cenou. 

Platba
Cena je splatná vždy před odevzdáním fotografií (bez uhrazení částky fotografie nezasílám!) - zasílám fakturu s číslem účtu a cenou za vybrané služby. Platbu přijímám výhradně na účet. 
Rezervace termínu na svatební a jiná reportážní focení je 2000 Kč (vratná v případě zrušení rezervace max. 6 měsíců před termínem).

Dodání fotografií
Fotografie dodávám do 2.-3. týdnů od focení v online galerii. Ze svatebního focení je dodání maximálně do 4.-6. týdnů od focení  v digitální podobě v online galerii a v tištěné podobě v krabičce.

Doprava
Focení je možné i mimo Zlínský kraj. Cena za dopravu je 6 Kč/km.