Ceník a další informace

         Všechny ceny zahrnují nejen samotné focení, ale také následnou editaci fotografií.

Doporučuji uskutečnit všechna focení nejlépe při západovém slunci (během jara a léta kolem 19-20h. a na podzim a v zimě kolem 14-15h.)

Focení je možné uskutečnit jak venku, tak třeba v pohodlí Vašeho domova.

Ceny se mohou měnit dle Vašich skutečných požadavků.
Napište mi a já se s Vámi ráda domluvím.
↓ 

Svatební a jiná reportážní focení (rok 2024)

Předsvatební schůzka, min. 250-500 fotografií v digitální podobě v osobní online galerii a 20-70 tištěných v krabičce, 10% sleva na tisk u https://www.kvalitnifotky.cz.

Fotím různé časové úseky. Cena a počet fotografií dle časového úseku. Závazná rezervace termínu je 3500 Kč.

Základní rozdělení:

PŮLDENNÍ focení (6 hodin) 13000 Kč.
CELODENNÍ (10 hodin) 18000 Kč.

Kratší focení (jen obřad, předsvatební apod.) individuálně dle dohody.              

U svateb nejraději zachycuji momentky a pravé pocity, které novomanžele celý den provází. Nefotím strojené portréty hodinu a půl, ale dle Vaší potřeby a snažím se zapadnout tak, abyste nebyli focením rušeni.

Párové, těhotenské, portrétní a rodinné focení 

20 fotografií 2500 Kč

každá další fotografie 150,-, 45-60 minut focení, výsledné fotografie dostanete v online galerii,  (sleva 10% u www.kvalitnifotky.cz na tisk fotografií apod.)

Možnost focení v přírodě nebo u Vás doma.

Rezervace termínu 1000 Kč.

Doprava (mimo Zlín)

6 Kč/km

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Neupravené fotografie v RAW NEPOSKYTUJI.

Na fotografie se vztahují autorská práva fotografa, který je může použít ke své vlastní prezentaci. Klienti mohou fotografie používat k nekomerčním účelům bez jakýchkoli dalších ořezů a úprav s označením autora - fotografa. 
Fotograf si vyhrazuje právo ke zveřejnění fotografií na svých webových stránkách. Pokud si klient nepřeje, aby byly fotografie zveřejněny, musí o tom fotografa informovat nejpozději při focení.
V případě ztráty dat před předáním zhotoveného díla bude dle dohody se zákazníkem vrácena celá částka, která byla uhrazena, včetně rezervačního poplatku, nebo bude po vzájemné domluvě v novém termínu provedeno náhradní fotografování. Ke ztrátě dat (selhání techniky) může dojít pouze v extrémním případě - selhání harddisku, paměťových karet, pokud není možné ani odbornou firmou data zachránit.

Fotografie neretušuji, dejte, prosím pozor na to, zda nemáte na rukou hodinky, gumičky do vlasů, v kapsách mobil, klíče a další věci které na výsledných fotografiích nechcete.

Objednání na focení
--> www.photosofhappiness.cz/kontakt/
Objednáním potvrzujete, že jste se seznámili s obchodními podmínkami, stylem mých fotografií i cenou. 

Platba
Cena je splatná vždy před odevzdáním fotografií (bez uhrazení částky fotografie nezasílám!) - zasílám fakturu s číslem účtu a cenou za vybrané služby. Platbu přijímám výhradně na účet. 
Rezervace termínu na párové/rodinné focení je 1000 Kč, na svatební a jiná reportážní focení je 3500 Kč (vratná v případě zrušení rezervace max. 5 měsíců před termínem). Každá další hodina svatebního focení nad smluvenou dobu 1500 Kč.

Dodání fotografií
Fotografie dodávám do 3. týdnů od focení (nebo zaslání výběru) v online galerii. Ze svatebního focení je dodání maximálně do 6. týdnů od focení v digitální podobě v online galerii a v tištěné podobě v krabičce. Při zaslaní fotografií přes zásilkovnu hradíte dopravu dle aktuálních cen.

Doprava
Focení je možné i mimo Zlínský kraj. Cena za dopravu je 6 Kč/km mimo Zlín.