O mně

Ahoj! Jmenuji se Aneta a žiju v krásném městě Zlín. Moc ráda fotím svatby, firemní akce, rodinky i jednotlivce. Ale přijímám i jiné foto-výzvy.

Všechna focení jsou pro mě takové malé zastavení v tomto uspěchaném světě a snažím se, aby to tak bylo i pro Vás. Každý z mých klientů je jiný a potřebuje jiný přístup, a i když se může zdát, že jsou u focení důležitější věci, tak si stojím za tím, že právě individuální přístup může velmi pomáhat nejen výsledným fotografiím, ale také emocím a všem prožitkům, které u focení vzniknou. 

Během svatebního focení se snažím do děje téměř nezasahovat a podobně je tomu tak i při rodinném nebo párovém focení. Miluji přírodu, rozevláté vlasy a stejně tak rozevlátou atmosféru. Proto nerada říkám, co by měl kdo dělat a mít na sobě - už by to nebylo spontánní. Během svatby vždy říkám, ať si to uděláte tak, aby Vám bylo hezky a příjemně. Vůbec nezáleží na tom, jak to udělala jiná nevěsta, protože té zase bylo přirozené něco jiného.

Mé pole působnosti je hlavně ve Zlíně a celém Zlínském kraji, ale také všude tam, kde mě potřebujete. Nejdál jsem zatím byla v Českém Švýcarsku a byla to nádhera!

Napište mi, budu mít radost!
Těším se na Vás

Aneta Hrbáčková <3